Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 35,00 € bez DPH a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kamene podľa zverokruhu
  3. Ryby 18.2. - 20.3.

Ryby 18.2. - 20.3.

Ryby sú vodné znamenie, ktoré ovplyvňujú planéty Jupiter a Neptún. Zrodení v tomto znamení sú citliví a vnímaví ľudia, majú veľkú predstavivosť, často majú liečiteľské alebo jasnovidecké schopnosti, ich inteligencia je vysoko nadpriemerná. Ryby sú empatické a dokážu sa obetovať pre druhých, prispôsobujú svoj život potrebám druhých, sú ľahko ovplyvniteľné. Ľudia narodení v znamení Rýb sú často veľmi plachí, pôsobia bezradne, sociálne interakcie sú pre nich ťažké. Nie sú veľmi praktickí a nemajú radi poriadok a usporiadanosť.

Kamene pre Ryby

Podstatou priradenia kameňov k jednotlivým znameniam je ich energetická vzájomnosť a paralela medzi vlastnosťami kameňov a znameniami zverokruhu. V kategóriách každého znamenia sú vždy tri hlavné liečivé kamene, ktoré zodpovedajú povahovým vlastnostiam tohto znamenia.

Často nás oslovujú kamene, ktoré nie sú priamo priradené k nášmu znameniu. Tieto kamene si vyberáme intuíciou a dôvodom výberu je vnútorná potreba nasmerovať vývoj alebo liečenie tam, kde cítime nedostatok. Takéto kamene prinášajú rovnováhu a harmóniu presne tam, kde ju práve potrebujeme a v kategóriách sú označované ako harmonizujúce kamene.

Základné kamene pre Ryby

Antigorit prináša vnútorný pokoj a rovnováhu, Ryby potrebujú prekonať neistotu a potrebujú sa uistiť, že je všetko v poriadku. Nefrit pomáha Rybám myslieť aj na seba, nielen sa neustále prispôsobovať okolnostiam.

Fluorit je kameň géniov, rozvíja duševné schopnosti intuície a jasnovidectva. Fluorit pôsobí proti bezradnosti a zmätenosti, pomáha orientácii a koncentrácii. Odstraňuje duševné bloky a zábrany, je ochranným kameňom proti negativite.

Akvamarín dodáva Rybám silu vodného živlu. Prináša Rybám zodpovednosť za vlastný život, pomáha im ukázať svoje schopnosti a predviesť sa, nie plávať na suchu v sebaľútosti a rezignácii.

Harmonizujúce kamene pre Ryby

Ametyst potláča sklon Rýb k sebapoškodzovaniu, ktorý sa prejavuje napríklad tichým trpením manipulátora alebo neúctou k vlastnému telu. Ametyst je kameň proti závislosti, pomáha prekonať pokušenie a posilňuje vôľu.

Tyrkys alebo chryzokol sú kamene odhodlania a odvahy, dodávajú Rybám potrebnú silu na dokončenie cieľov, úloh, štúdia. Zmierňujú precitlivelosť Rýb a pomáhajú im stáť si pevne za svojimi názormi.

Mesačný kameň podporuje v Rybách ich senzualitu a uvedomenie si vlastných síl a schopností. Ryby môžu mať problémy s pocitom nespravodlivosti alebo so sebaľútosťou a mučeníckym postojom. Mesačný kameň jemne navodzuje emocionálnu stabilitu a dáva znameniu Rýb pocit vlastnej jedinečnosti a ženskosti.

Serafinit je kameň na liečenie citových zranení, ktorý podobne ako mesačný kameň pomáha nájsť stratenú sebaúctu.

Kunzit pomáha Rybám v duchovnom a emocionálnom rozvoji. Pomáha im brániť sa proti manipulácii a útokom a chráni diskrétnu zónu.

Ďalšie kamene vhodné pre Ryby

Čipkový achát, aktinolit, apatit, epidot, iolit, čaroit, hematit, heliotrop, chryzotil, brekciový jaspis, červený jaspis, kalcit, koral, kyanit, labradorit, larimar, jadeit, opalit, perly, selenit, slnečný kameň, sugilit, topaz, melónový turmalín, unakit.

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk