Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 35,00 € bez DPH a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kamene podľa zverokruhu
  3. Vodnár 20.1. - 18.2.

Vodnár 20.1. - 18.2.

Vodnár je vzdušné znamenie, ktorému vládnu planéty Urán a Saturn. Zrodení v tomto znamení sú nepokojní individualisti plní originálnych nápadov, reformátori, ktorí predbehli svoju dobu. Vychutnávajú si extrémne zážitky, neuspokojuje ich konzum, potrebujú priestor na rozkvet. Vodnári sú silné osobnosti, ale vo vnútri sú jemní a zraniteľní. Vodnár je často osamelý a nepochopený vo svojich vzletných a vizionárskych postojoch, excentrickosť jeho názorov môže vyzerať ako snaha poučovať a moralizovať ostatných.

Kamene pre znamenie Vodnára

Podstatou priradenia kameňov k jednotlivým znameniam je ich energetická vzájomnosť a paralela medzi vlastnosťami kameňov a znameniami zverokruhu. V kategóriách každého znamenia sú vždy tri hlavné liečivé kamene, ktoré zodpovedajú povahovým vlastnostiam tohto znamenia.

Často nás oslovujú kamene, ktoré nie sú priamo priradené k nášmu znameniu. Tieto kamene si vyberáme intuíciou a dôvodom výberu je vnútorná potreba nasmerovať vývoj alebo liečenie tam, kde cítime nedostatok. Takéto kamene prinášajú rovnováhu a harmóniu presne tam, kde ju práve potrebujeme a v kategóriách sú označované ako harmonizujúce kamene.

Základné kamene pre Vodnára

Tyrkys je kameň čistých emócií, ktorý vo Vodnárovi podporuje jeho silné sociálne cítenie. Pomáha udržiavať rovnováhu medzi ideálmi v búrlivej mysli Vodnára a vnímaním reality.

Aqua aura je kameňom duchovného rozvoja, nabíja Vodnárov energiou a silou, podporuje ich altruizmus a orientáciu na budúcnosť, prináša nadhľad.

Fluorit uvádza telo a dušu do harmónie, posilňuje intuíciu a rozvíja kreativitu. Pomáha vymaniť sa z konvencií a roztiahnuť krídla. Fluorit prináša svojmu majiteľovi šťastie, je to kameň dôvery a nádeje.

Harmonizujúce kamene pre Vodnára

Rubín vo fuchsitu alebo fuchsit zmierňuje mesiášsky komplex a túžbu Vodnára zmeniť celý svet.

Angelit posilňuje partnerské vzťahy. Vodnár často uprednostňuje svojich priateľov a záujmy pred rodinnými väzbami, a preto sa môže postupne vzdialiť od svojho partnera.

Čipkový achát rozvíja kreativitu, Vodnári sú originálni vo svojich nápadoch, ale niekedy sa tiež cítia vyhorení a potrebujú sa dobiť a zbaviť pocitu márnosti.

Dumortierit ovplyvňuje krčnú čakru a schopnosť vyjadrovať sa. Prináša na jazyk tie správne argumenty, ktoré Vodnár potrebuje, aby mohol vyjadriť svoje inovatívne a nezvyčajné nové nápady.

Čaroit pomáha sústrediť sa na každý okamih prítomnosti a zbaviť sa strachu z budúcnosti. Prináša pokoj do nepokojnej mysle a zmierňuje neistotu. Vodnár sa cíti odlišný od ostatných, čo ho núti pochybovať o sebe.

Skamenené drevo (araukarit) je kameň, ktorý pomáha človeku uvedomiť si podstatu pozemského života; nemožno žiť celý život s hlavou v oblakoch a nevidieť cez ne zem. Araukarit uzemňuje, zmierňuje nepokoj a lipnutie na detailoch, posilňuje koncentráciu a zlepšuje pamäť.

Ďalšie kamene vhodné pre Vodnára

Akvamarín, čipkový achát, ametrín, ametyst, antigorit, apatit, iolit, chryzopras, jantár, labradorit, kalcit, larimar, lazurit, magnezit, mesačný kameň, zafír, sagenit, sodalit, sokolie oko, sugilit, tanzanit, topaz, unakit.

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk