Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 35,00 € bez DPH a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kamene podľa zverokruhu
  3. Škorpión 23.10. - 22.11.

Škorpión 23.10. - 22.11.

Škorpión je znamenie vodného živlu a planéty Pluto. Škorpióni sú silné osobnosti, sú bystrí, inteligentní a nápadití. Škorpióni sú dobrí priatelia, vtipní spoločníci, a pritom pôsobia skromne. Vo vzťahoch sú verní a vytrvalí a dokážu sa obetovať pre rodinu a priateľov. Škorpióni sú príťažliví a charizmatickí ľudia, ale neradi dávajú najavo svoje pocity, pôsobia tajomne až nepriehľadne. Negatívom tohto znamenia je potreba ukázať svoju nadradenosť nad ostatnými, Škorpióni môžu svoje túžby doviesť do extrémov, milujú obdiv a túžia po uznaniu.

Kamene pre znamenie Škorpióna

Podstatou priradenia kameňov k jednotlivým znameniam je ich energetická vzájomnosť a paralela medzi vlastnosťami kameňov a znameniami zverokruhu. V kategóriách každého znamenia sú vždy tri hlavné liečivé kamene, ktoré zodpovedajú povahovým vlastnostiam týchto znamení.

Často nás oslovujú kamene, ktoré nie sú priamo priradené k nášmu znameniu. Tieto kamene si vyberáme intuíciou a dôvodom výberu je vnútorná potreba nasmerovať vývoj alebo liečenie tam, kde cítime nedostatok. Takéto liečivé kamene prinesú rovnováhu a harmóniu presne tam, kde ju práve potrebujeme, a v rôznych kategóriách sú označované ako harmonizujúce kamene.

Základné kamene pre Škorpióna

Malachit je kameň vášne a zmyselnosti, ktoré sú Škorpiónom vlastné. Malachit pomáha rozvíjať ženský princíp, dodáva prirodzenú príťažlivosť a sexappeal.

Obsidián je kameň so silnou energiou, je tajomný a vzbudzuje rešpekt. Vločkový obsidián vyvažuje skromnosť Škorpióna s ambíciami. Čierny obsidián udržiava vnútorný oheň a nadšenie Škorpióna. Mahagónový obsidián je kameňom jeho bystrého úsudku.

Labradorit navodzuje vnútorný pokoj. Škorpión nedáva svoje emócie príliš najavo, nosí ich v sebe, čo môže byť príčinou nutkavých myšlienok a nepokojných vnútorných pocitov.

Harmonizujúce kamene pre Škorpióna

Granát odvádza príliš veľa nechcenej sexuality, pomáha Škorpiónovi orientovať sa v emóciách a nenechať sa ovládať základnými pudmi. Podobný účinok má aj koral.

Hematit dodáva Škorpiónovi silu a energiu a podporuje zmysel pre spravodlivosť. Pomáha zbaviť sa strachu, pocitov nespravodlivosti a hnevu, posilňuje sebadôveru.

Mesačný kameň pôsobí na rozvoj emocionálnej inteligencie. Odstraňuje napätie a úzkosť prameniaci z neventilovaných pocitov, navodzuje rovnováhu v oblasti emócií.

Rodochrozit pomáha Škorpiónom prelomiť citovú uzavretosť, vyjadriť svoje pocity, vysloviť ich, pomenovať. Zmierňuje súťaživosť alebo nutkavé správanie Škorpióna.

Krištál s turmalínom odstraňuje negativitu, potláča tvrdohlavé myšlienky vyplývajúce z pocitov nedostatočnosti a pochybností, ktoré sa u Škorpiónov prejavujú ako potreba dominancie a neustálej kontroly nad ostatnými.

Ďalšie kamene pre znamenie Škorpióna

Akvamarín, čipkový achát, ohnivý achát, aktinolit, amazonit, ametyst, čaroit, diopsid, chryzopras, chryzokol, iolit, jantár, karneol, sardonyx, larimar, morganit, nefrit, onyx, opalit, smaragd, krištáľ, magnezit, ohnivý achát, pietersit, prehnit, rodonit, ryolit, zafír, tektit, rubelit, perly, selenit, rubín, topaz, tyrkys, unakit, čierny turmalín.

Provozovatel

Ing. Eva Mrkusová
Zahrádkářská 12

696 18 LUŽICE

IČO 01097695
DIČ 7559134055

Podnikatel je zapsán v živnostenském
rejstříku MÚ Hodonín.

Malachitová skříňka e-shop s kameny, šperky z minerálů
Logo
© Copyright 2019 Malachitová skříňka | design by LUCZI DESIGNE s.r.o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk